Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Taravari mirė dy banditė tė dėnuar se sa 10 mijė kėrēovarė tė zemėruar tė Aleancės!
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/25 4:00:08 (26 Lexime)Sekretari i pėrgjithshėm i ASH-sė, Arben Taravari ka reaguar lidhur me rastin e ēarjes sė gomave tė makinės private tė nėnkryetarit tė partisė sė tyre, Remzi Memedi.

Ai pėrmes njė postimi nė facebook ka theksuar se nuk mund tė frikėsojė askush ASH-nė.

“U informova qė nė Kėrēovė nėnkryetari i partisė Aleanca pėr Shqiptarėt z.Remzi Memedi po pėson sulme dhe kėrcėnime!

Ekipit tė tij, atij vet deri dhe bashkėshortes sė tij i kanosen nė mėnyrė kriminale dhe amorale.


As ligji, as morali, as nderi dhe as tradita nuk lejon dhe as nuk fal cilindo qė kryen akte tė dhunshme ndaj cilitdo qytetar, e sidomos tradita shqiptare e dėnon fort atė qė merret me gra!

Kush ka frikė nga Aleanca dhe fuqia e saj?!

LSDM-ja ėshtė njė parti reformatore dhe duke qėnė se mban flamurin e demokracisė nuk dua tė besoj qė ėshtė kthyer nė njė parti diktatore qė ėshtė mėrzitur qė Aleanca pėr Shqiptarėt nuk ra dakort tė rrinte nė pushtet!

Partia tjetėr qė pranoi pėr disatėn herė tė qėndrojė nė pushtet ėshtė BDI-ja!

Thua ėshtė BDI-ja ajo qė nuk duron dot rritjen e fuqisė sė Aleancės?!

Unė politikisht e kuptoj pakėnaqėsinė por nuk dua tė besoj qė kjo parti e cila synon tė mirėn e shqiptarėve tė kėrcėnojė shqiptarė vetėm sepse nuk janė dakort me tė!

Tė mendosh se sa njerėz tė ndershėm kanė besuar te kjo parti qė tashmė po braktiset nga tė gjithė?! Sidoqoftė prezumimi i pafajsisė mė bėn tė toleroj ēdo insinuatė!

E dėnoj sulmin si akt dhe kėrkoj me insistim qė ligji tė bėhet i zgjuar dhe t’a zgjidhė kėtė ēėshtje, nė mėnyrė qė mos tė ketė pėrshkallzime tė situatės!

Jam krenar pėr z.Remzi Memedi dhe pėr tė 3400 anėtarėt e ekipit tė tij, tė cilėt me burrėri dhe dinjitet po presin ligjin tė reagojė, sepse janė kėrēovarė, sepse janė njerėz trima e bujarė…

Mė beso Zaev, mė mirė dy banditė tė dėnuar se sa 10 mijė kėrēovarė tė zemėruar tė Aleancės!”, ka shkruar Taravari.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.