Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Taravari “selam” Ali Ahmetit nga Kumanova: Do ta marrim edhe Kėrēovėn!
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/17 1:16:39 (694 Lexime)Aleanca pėr Shqiptarėt (ASH) ka mbajtur njė takim me qytetarėt e Kumanovės. Qytetarėve u ėshtė drejtuar nėnkryetarėt Elmi Aziri, Remzi Mehmedi, kryetari i Komunės sė Gostivarit, Arben Taravari dhe kryetari i ASH-sė, Ziadin Sela, shkruan Fol.


Kryekomunari i Gostivarit, Arben Taravari, ka folur pėr zhvillimet e fundit politike dhe ka treguar arsyet, sipas tij, pse Ali Ahmeti ėshtė nervoz.

Taravari ka numėruar sukseset e ASH-sė pėrderisa ishte nė qeveri, duke numėruar sukseset nga Ministria e Shėndetėsisė e deri te Ministria e Punėve tė Jashtme, ku Arta Toēi ka qenė pjesė e kėsaj ministrie. Nė momentin qe ka pasur suksese ASH-ja, Taravari tha se sulmet kanė qenė mė tė ashpėra nga BDI, sesa sulmet e Menduh Thaēit qė i bėnte mė parė Lėvizjes pėr Reforma, tani e quajtur ASH.

Ali Ahmeti, sipas Taravarit, ėshtė nervoz pėr shkakun se ASH-ja pėr 7-8 muaj ka shėnuar rritje tė madhe. Fakti i dytė ėshtė se ASH ka pasur njerėz dinjitoz nė skenėn politike. ASH nė zgjedhjet e fundit ka marrė nė Kėrēovė ka marrė mbi 3 mijė vota, gjė tė cilėn mbas 2002 asnjė parti nuk ka marrė kaq vota sa ASH-ja. Pėr mė shumė ndiqeni videon nė vijim nga minuta 17:33. /Fol/

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.