Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ja sa shtetas tė Maqedonisė kanė pasaportė gjermane !
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/11 5:38:30 (485 Lexime)Nga gjithsej 112.300 qytetarė tė huaj tė cilėt vitin e kaluar kanė marrė pasaportėn gjermane, 777 prej tyre kanė qenė mė parė shtetas tė Maqedonisė.

Sipas DW, numri mė i madh i shtetasve janė me prejardhje nga Turqia, kurse ėshtė rritur numri i serbėve, malazezve dhe kosovarėve tė cilėt kanė fituar shtetėsi gjermane.


Nė Gjermani, ėshtė viti i katėrt me radhė, me tė cilin rritet numri i shtetasve tė huaj qė pranojnė tė marrin pasaportėn gjermane.

Siē ka njoftuar shėrbimi i statistikave tė Gjermanisė, nė vitin 2012 kanė marrė pasaportėn gjermane 112.300 shtetas tė huaj, thuajse 5 pėr qind mė shumė se vitin paraprak.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.