Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Edhe njė vrasje e dyfishtė tronditė Zvicrėn
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/10 9:37:29 (766 Lexime)Mėngjesin e sė mėrkurės, njė pensioniste zvicerane e shtrirė nė spital, ka qenė viktimė e njė vrasje tė dyshuar nė Affoltern am Albis. Dorasi i dyshuar: Bashkėshorti i saj i cili ka kryer vetrvrasje.


Pak pas mesnatės, infermieret nė dhomėn e njė pensioniste 83-vjeēare zvicerane kanė dėgjuar tė shtėna. Nė vendngjarje kanė vrapuar personeli kujdestar i spitalit dhe nė shtrat kanė gjetur pacienten me plagė tė armės nė trup. Nė afėrsi tė saj, nė dysheme ėshtė gjetur i shtrirė, gjithashtu me plagė nga arma e zjarrit edhe bashkėshorti i saj nė tė njėjtėn moshė, shkruajnė mediat zvicerane, pėrcjellė Shtegu.com. Pėrkundėr pėrpjekjeve tė menjėhershme pėr reanimim, qė tė dy tė moshuarit kanė ndėrruar jetė.

Sipas hetimeve fillestare, dyshohet se bashkėshorti e ka vrarė bashkėshorten dhe mė pas ka kryer vetvrasje. Motivet dhe shkaqet qė quan nė kėtė vepėr, do tė hetohen nga policia zvicerane e Kantonit tė Cyrihut, Prokuroria IV dhe Instituti forenzik i Cyrihut (FOR).

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.