Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Detaje nga aksidenti i djeshėm nė rrugėn Kėrēovė – Makedonski Brod, ku humbi jetėn foshnje tremuajshe
Postuar nga redaksia Kyqur 2018/1/5 2:50:35 (1237 Lexime)Me urdhėr tė prokurorit publik nga Prokuroria Themelore Publike Kėrēovė janė mbledhur gjurmė nga vendi i aksidentit qė ka ndodhur dje nė rrugėn Kėrēovė-Makedonski Brod nė tė cilėn e ka humbur jetėn njė foshnje tremuajshe. Do tė bėhet ekspertiza e tyre, si dhe ekspertiza teknike nė trafik pėr vėrtetimin e rrethanave pėr ngjarjen, kumtoi PPRM-ja.


Aksidenti ka ndodhur dje rreth orės 17:00 nė rrugėn magjistrale Kėrēovė-Makedonski Brod nė tė cilėn e ka humbur jetėn njė foshnje tremuajshe, ndėrsa pesė persona kanė marė lėndime tė rėnda.

/telegrafi


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.