Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : VMRO kėrkon referendum pėr ēėshtjen e emrit
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/18 5:15:43 (117 Lexime)“VMRO-DPMNE i dėnon tė gjitha deklaratat e Talat Xhaferit dhe do tė kundėrshtojė qėllimet e shumicės sė deputetėve qė vetė tė vendosin pėr ndryshimin e emrit, pa u konsultuar me qytetarėt qė pėr kėtė tė bėhet referendum”, thonė nga VMRO, pėrcjell Albeu.com.

Nga kjo parti po ashtu thonė se nuk do tė pranojnė ndryshim tė kushtetutės, me qėllim ndryshim tė emrit kushtetues tė Maqedonisė dhe nuk do tė pranojnė ide dhe propozime qė mund tė rrezikojnė popullin maqedonas dhe identitetin maqedonas, si dhe gjuhėn dhe kulturėn.
Gjithashtu nga VMRO-ja shtojnė se partia vazhdon tė jetė e pėrqendruar nė procesin e integrimeve nė familjen tė cilės i pėrket me politikė, kulturė dhe ekonomi.
“Anėtarėsimi nė BE dhe NATO do tė thotė vlerė e shtuar pėr vendin tonė por edhe pėr stabilitetin rajonal, bashkėpunim politik dhe zhvillim ekonomik”, thonė nga kjo parti opozitare.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.