Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Shqipėri, arrestohen tre futbollistė shqiptarė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/11 2:43:00 (212 Lexime)Tre lojtarė tė ekipit tė futbollit tė Kėlcyrės kanė rėnė nė pranga pasi akuzohen se kanė dhunuar gjyqtarin e ndeshjes.

Njoftimi i Policisė:

Godasin pėr shkak tė detyrės gjyqtarėt e ndeshjes, arrestohen nė flagrancė tre lojtarė tė ekipit tė futbollit Kėlcyra.

Nė datė 10.12.2017, nga specialistėt e seksionit pėr Hetimin e Krimeve nė Komisariatin e Policisė Pėrmet u bė arrestimi nė flagrancė i shtetasve:


E.K. 30 vjeē, banues nė Pėrmet.

A.H. 21 vjeē, banues nė Gjirokastėr.

M.Xh. 21 vjeē, banues nė Pėrmet, (tė tre lojtarė tė ekipit tė futbollit Kėlcyra), pasi nė datė 10.12.2017, nė stadiumin “Durim Qypi”, nė Pėrmet , nė pjesėn e dytė tė ndeshjes sė futbollit Pėrmeti – Kėlcyra, kanė goditur me shkelma dhe grushta gjyqtarėt e kėsaj ndeshje, shetasit A.P. dhe A.K.

Materialet i kaluan Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Pėrmet pėr veprėn penale “Goditje pėr shkak tė detyrės”, parashikuar nga neni 237 i Kodit Penal.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.