Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ja nė cilat qytete filloi tė bjerė borė nė Maqedoni
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/5 11:55:17 (1170 Lexime)Borė filloi tė bjerė nė qytetet Tetovė, Dellēevė, Kratovė ku nė kėto vende temperaturat lėvizin nga 0 deri 5 gradė celsius. Ndėrsa fjollat e para tė borės filluan tė bien edhe nė Shkup, njofton Portalb.mk.

Meteorologėt paralajmėruan se deri nė fund tė javės do tė mbizotėrojė mot me diel me vranėsira lokale. Temperaturat e mėngjesit nė pjesėn mė tė madhe tė vendit do tė bien nėn zero, ndėrsa ato ditore do tė kenė rritje tė ulėt. Tė shtunėn do tė ketė mot mė tė vrenjtur. Nė vendet perėndimore do tė fillojnė reshjet e shiut.


Ndėrsa tė dilėn nė mbrėmje reshje tė shiut pritet tė ketė edhe nė pjesėt lindore dhe perėndimore tė vendit, ndėrsa nė vendet malore edhe borė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.