Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Talat Xhaferi: E kemi ditur se mė 27 prill qytetarėt do futen nė Parlament, prandaj nuk erdhi Ahmeti
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/5 1:35:11 (786 Lexime)Kryetari i Parlamentit tė Maqedonisė, Talat Xhaferi e ka pranuar qė BDI e ka ditur se mė 27 prill qytetarėt do tė futen nė Parlament. Xhaferi e pranon se pėr kėtė arsye atė ditė nuk ka qenė nė Parlament kryetari i BDI-sė Ali Ahmeti.


“Sinqerisht, nė tė gjitha parashikimet dhe analizat qė i bėnim paraprakisht, konstatimi ishte se mund tė ndodhė hyrja dhe se do tė ndodhė hyrja. Lidhur me pyetjen pėr Ali Ahmetin, ishte vendim nė bazė tė analizės se nėse ai ėshtė brenda, ai mllef qė do tė futet brenda duke pasur parasysh ngjarjet nga viti 2001, vlerėsimi im isgte se nėse ai do tė jetė brenda do tė shfrytėzohet rasti qė ai tė jetė cak i eleminimit fizik.Pėr atė arsye, koalicioni, por edhe si vendim i partisė ishte qė Ali Ahmeti tė mos jetė brenda”, ka deklaruar Xhaferi nė Tv Telma. Ai nuk ėshtė pėrgjigjur nė pyetjen se pse pėr kėtė rrezik nuk ėshtė njoftuar ministri i punėve tė brendshme, qė nė atė kohė ka qenė Agim Nuhiu i BDI-sė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.