Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Pėrmbytje nė Shqiėri ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/12/1 1:36:51 (252 Lexime)Qytetarėt tani nuk duhet tė pėrballen vetėm me pėrmbytjet dhe reshjet e shiut nė autostradėn Tiranė-Durrės, por edhe me mungesėn e energjisė elektrike.

Para pak minutash ėshtė ndėrprerė energjia elektrike, dhe shkak pėr kėtė janė reshjet e dendura tė shiut.


Nė tė gjithė vendin paraqitet njė kaos i vėrtetė ku numėrohen shumė zona tė pėrmbytura.Pėrmbytja nė autostradė, nga Shqiponja te Qafa e Kasharit e bllokuar.Policia e Shtetit njofton se nė hyrje tė autostradės Tiranė -Durres, nga Qafa e Kasharit deri tek Shqiponja ėshtė e bllokuar.
/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.