Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Gjykata shpalli vendimin, ja sa persona gjithsej janė paraburgosur pėr terrorin e 27 prillit
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/29 6:45:45 (267 Lexime)Gjykata Themelore Shkupi 1 ka vendosur pėr propozimin e Prokurorisė Themelore Publike pėr Krim tė Organizuar pėr paraburgimin e tė akuzuarve pėr ngjarjet e 27 prillit, duke shqiptuar gjithsej 13 paraburgime 30 ditore dhe 6 paraburgime shtėpiake, njofton Portalb.mk.

“Duke vepruar nė bazė tė propozimit tė PTHP-sė pėr shqiptimin e masės paraburgim, pėrpara gjykatėsit tė procedurės paraprake tė Gjykatės Themelore Shkupi 1, gjatė ditės sė djeshme janė nxjerrė 24 persona, pėr tė cilėt pas deklarimit tė tyre nė lidhje me propozimin e Prokurorisė, janė sjellė 13 paraburgime 30 ditore dhe 6 paraburgime shtėpiake”, thonė nga Gjykata.


Masė paraburgimi 30 ditor u ėshtė shqiptuar personave: M.Ē., O.P., I.D., M.P., O.R., G.A., V.T., D.L., I.C., B.I., J.Ē., I.S., dhe V.M.

Masė paraburgimi shtėpiak u ėshtė shqiptuar personave: S.M., G.Gj., M.P., E.D.B., B.D., V.J.

Kėto vendime nuk janė tė plotfuqishme dhe palėt kanė tė drejtė ankese deri te Kėshilli Gjyqėsor i kėtsja gjykate nė afat prej 24 orėve pas pranimit tė vendimeve.
Gjykata informon se personat tė cilat janė tė pėrfshirė nė propozim, ndėrkaq pėr momentin e kryejnė funksionin e deputetit nė Kuvendin e Maqedonisė, gjykatėsi i procedurės paraprake do tė veprojė sipas qasjes ndaj vendimit sipas propozimit tė Prokurorisė, pasi qė do tė vendoset nė Kuvend, ndėrkaq personat tjerė tė cilat janė tė pėrfshirė nė kėtė propozim, ndėrkaq nuk janė nxjerrė pėrpara gjykatėsit tė procedurės paraprake, Gjykata ende nuk ka marrė njoftim pėr arsyet pėr tė cilat nuk ėshtė vepruar ndaj urdhrave pėr arrestimin e tyre.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.