Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zbulohen shkaqet pse u bastis shtėpia e Vesel Memedit nga policia
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/28 10:33:15 (469 Lexime)Nė aksionin e mbrėmshėm tė policise ku janė arrestuar 35persona siē mėsohet nga burime tė policise ėshtė bastisur edhe shtėpia e njė deputeti shqiptar pjesė e koalicionit qeverisė

Nė mesin e tė ndaluarve janė deputeti Luben Arnaudov, aktori Vllado Jovanovski, Goran Angellov – Qoseto nga Velesi, deputetja Zhaklina Stefanovska, deputeti Kėrsto Mukoski, ish drejtori i Fondit pėr Sigurim Shėndetėsor Sashe Stefanovski. Burime jozyrtare kane thene se eshte bastisur shtepia e Vesel Memedit te RDK-sė.


Alsat ka kontaktuar deputetin Mehmedi dhe sipas burimeve jozyrtare tė televizionit dyshohet nė lidhjet e Vesel Mehmedit me krerėt e VMRO-DPMNE-sė pasi natėn e 27 prillit kur ėshtė sulmuar Ziadin Sela ai ka qenė nė kontakt me krerėt e VMRO-DPMNE-sė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.