Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Organizatori i protestave “Pėr Maqedoni tė pėrbashkėt” Betmen ėshtė dėrguar nė Gjykatė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/28 8:58:29 (290 Lexime)Bogdan Ilievski- Betmen njėri nga organizatorėt e protestės “Pėr Maqedoni tė pėrbashkėt” qė e ka kryesuar sulmin e pjesėmarrėsve nė protestėn e 27 prillit nė Kuvend, ėshtė marrė pėr pyetje nė Gjykatėn Themelore Shkupi 1, njofton Portalb.mk.

Ilievski ėshtė arrestuar nė aksionin policor tė MPB-sė me urdhrin e Prokurorisė Themelore Publike pėr Ndjekjen e Krimit tė Organizuar qė nė mėngjes paralajmėroi se ka hapur hetim pėr 36 persona pėr vepėr penale “kėrcėnim terrorist tė rendit dhe sigurisė kushtetuese” me tė cilėn parashikohet dėnim me burg prej mė sė paku 10 vite. Prokuroria kėrkoi paraburgim pėr tė gjithė tė akuzuarit.


Pėr Ilievskin, Boris Damovskin dhe Igor Durllovski, tre udhėheqėsit pėr “Maqedoni tė pėrbashkėt” MPB prej nė prill ka kėrkuar nga Prokuroria e Shkupit nė mėnyrė urgjente tė ftohen nė marrje nė pyetje sepse janė siguruar dėshmi se kanė qenė organizator dhe menaxhues tė sulmit nė Kuvend me 27 prill.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.