Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Pėrleshje me armė zjarri nė Ēair, mbetet i vrarė njė person
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/25 3:05:24 (493 Lexime)Ne rrugėn Lazo Trpovski ne lagjen e Fushė Topanės me arme zjarri ėshtė gjuajtur personi Ismet Arifi ku dhe ka nderuar jetė, derisa i lėnduari Kemal Lusjani ėshtė dėrguar ne Spitalin e Qytetit. Megjithatė, ende nuk dihet autori dhe motivi i vrasjes. Ekipet policore dhe gjykatėsi hetues kanė dalė nė vendngjarje dhe po kryet ekspertizė. Policia ėshtė vėnė nė kėrkim tė autorit tė vrasjes./lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.