Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Policia e Shkupit nė kėmbė, kosovari futet nė kazermėn e ushtrisė maqedonase
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/14 9:29:47 (734 Lexime)Tė martėn rreth orės 16 e 15 minuta, 22 vjeēarja Ē.M. nga Shkupi ka denoncuar nė polici se tė njėjtėn ditė rreth orės 16 ėshtė rrahur nga personi me iniciale E.S. nga Turqia. Sipas saj, sulmi fizik ka ndodhur nė bulevardin “Kirili dhe Metodij” nė afėrsi tė Qendrės Tregtare “Ramstor”, shkruan Gazeta Lajm.


Policia informon se ai e ka tėrhequr zvarrė 22 vjeēaren pėr flokė dhe pasi e ka rrėzuar nė tokė e ka goditur me shqelma nė fytyrė dhe nė trup. Shkak pė sulmin fizik ka qenė zėnka paraprake e vajzės me njė mik tė shtetasit tė Turqisė. Policia informon se ėshtė duke punuar nė ndriēimin e plotė tė rastit.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.