Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : A do tė bėhet ministėr Lube Boshkoski? Ja ēfarė thotė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/14 7:11:31 (291 Lexime)Lideri i partisė “Tė Bashkuar pėr Maqeodninė”, Lube BOshkovski, sė shpejti do tė bėhet ministėr dhe pėr atė ėshtė rezervuar njėra nga vendet e lira ministrore. Sipas informatave jo-zyrtare tė “Fokus-it”, Boshkoski do tė ulet nė karrigen e Ramiz Merkos, i cili deri para se tė zgjidhej kryetar i Qytetit tė Strugės, ishte ministėr pa resor, njofton Portalb.mk.


Nė njė deklaratė pėr “Fokus”, Boshkoski thotė se ende nuk ėshtė informuar pėr kėsi vendimi dhe se tani pėr tani bėhet fjalė pėr spekulim

“Askush zyrtarisht s’mė ka informuar pėr kėsi vendimi”, thotė Boshkoski i cili nuk mohon se ka pasur bisedime partiake pėr kėtė temė.

Boshkoski ishte pjesė e ekipit tė LSDM-sė, nė zgjedhjet lokale, por vetėm ka dhėnė mbėshtetje nėpėrmjet partisė sė tij, duke mos kandiduar pėr asnjė funksion.

/portalbFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.