Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Aksioni policor nė njė fshat shqiptar tė Shkupit !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/13 10:39:53 (382 Lexime)Nė mėngjes policia nė komunėn e Sarajit, afėr fshatit Llaskarcė ka realizuar aksionin me ēka ka ndaluar veturėn “Land Rover”, por personat nė tė kanė mundur tė ikin.

Banorėt tė cilėt jetojnė nė afėrsi tė vendit ku ishte lėnė vetura kanė pohuar se kanė dėgjuar sirenat e policisė dhe prani tė shtuar tė policisė. MPB nuk zbulon detaje pėr hetimni. Vetura “Land Rover” ishte lėnė 300 metra larg fshatit Llaskarcė, nė autostradėn Shkup-Tetovė dhe e njėjta ishte e hapur thonė nga MPB.


Zyrtarėt policor biseduan me mė shumė persona tė cilėt ishin ndodhur afėr, si dhe me persona tė punėsuar nė njė depo. Banorėt e kėtij fshati kanė shprehur shqetėsimin e tyre pasi MPB nuk ka bėrė tė ditur se pėr ēfarė aksioni bėhet fjalė dhe kush janė personat qė kanė mundur tė ikin nga policia.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.