Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Maqedonia : Maqedoni, prej sonte ndryshojnė ēmimet e benzinės
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/13 10:29:29 (439 Lexime)Ēmimi me pakicė i benzinės EUROSUPER BS-95 nga mesnata rritet pėr 2,50 denarė, i EUROSUPER BS-98 pėr tre, ndėrkaq i EURODISEL )D-E V) dhe i Vajit ekstra tė lehtė pėr amvisėri (EL-1) pėr dy denarė pėr litėr, kumtoi Komisioni Rregullator pėr Energjitikė.

Ēmimi i ri i EUROSUPER BS-95 do tė paraqesė 66,50 denarė, ndėrsa njė litėr i EUROSUPER BS-98 do tė kushtojė 68,50 denarė.


EURODISEL (D-E V) do tė shitet pėr 54,00 denarė, pėrderisa ēmimi i shitjes me pakicė i Vajit ekstra tė lehtė pėr amvisėri (EL-1) do tė paraqesė 42,50 den/lit.

Pėr 2,556 denarė shtrenjtohet edhe mazuti M-1 NS dhe kilogrami do tė kushtojė 29,351 denarė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit