Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Vrasja e futbollistit, policia kontrollon nėse ka pasur lidhje agjencia e sigurimit
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/9 5:11:28 (198 Lexime)Njė person ėshtė vrasėsi i futbollistit, Martin Janushev, i cili u vra javėn e kaluar pėrpara njė kafiterie nė Aerodrom, njofton Portalb.mk.

Ashtu siē njoftojnė nga MPB, vrasja nuk ka prapavijė tjetėr, pėrveē mosmarrėveshje personale.

Nga MPB thonė se ka pėrparim nė hetim dhe se po punojnė pėr gjetjen e vrasėsit.


Deri mė tani janė dėgjuar 35 persona, janė marrė inēizimet nga kamerat nė rrethinė dhe deklarata nga dėshmitarėt.

“Po bėhen kontrolle edhe nga agjencia qė tė shihet nėse ka lidhje me vrasjen”, theksoi Spasovski, i cili shtoi se po kryhen kontrolle nė tė gjitha agjencitė pėr sigurim.

Nga korriku deri mė tani, ka pasur gjithsej 12 vrasje, prej tė cilėve dy janė ende tė papastruara: Vrasja e Dilaver Bojut nė Strugė dhe e fundit, e Janushevit.

Pėrndryshe, rasti i futbollistit Martin Janushev u bė i njohur nė opinion pasi qė ai tė premten, nė Aerodrom u sulmua me armė zjarri nga disa persona. Pas sulmit, i ndjeri ėshtė dėrguar nė Klinikė ku edhe pas 40 minutave rianimin, ndėrroi jetė. Nė lidhje me rastin Prokuroria Publike kėrkoi autopsi.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.