Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Shtrenjtohen cigaret nė Maqedoni
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/8 8:41:39 (327 Lexime)Disa brende tė cigareve nė Maqedoni tani mė janė duke u shitur me ēmim mė tė shtrenjtė. Rritja e ēmimit varet nga brendi, ndėrsa sillet prej 3 deri nė 5 denarė.

Shitėsit thonė se distribuesit u kanė paralajmėruar se deri nė Vitin e ri, mund tė pritet valė e re e shtrenjtimit tė cigareve.


Ky shtrenjtim vjen jo mė shumė se gjashtė muaj para afatit nė tė cilin shteti do tė rrisė akcizėn pėr duhanin dhe prodhimet e duhanit.

Nga 1 korriku akciza do tė rritet pėr 4 denarė nė pako me ēka pritet shtrenjtim i ri i cigareve.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.