Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zaev: Nuk frikohem nga atentati i mundshėm, pėr tė cilin mė kanė paralajmėruar (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/7 4:55:05 (363 Lexime)Analistėt e Sigurisė e kanė paralajmėruar kryeministrin Zoran Zaev, pėr rrezik nga atentati. Kėtė e deklaroi vetė Zaev nė njė intervistė nė njė emision nė Mal tė Zi “Zhiva Vistina”. Ai ka theksuar se me uljen nė karrigen e kryeministrit e ka pranuar pėrgjegjėsinė qė tė sjell vendime shtetėrore pėr tė mirėn e qytetarėve, njofton Portalb.mk.


“Tani disa analistė rreth meje thonė se tani ti je nė rend. Nėse duhet diēka tė ndodhė, le tė ndodh, unė pranova tė jem kryeministėr i vendit tim dhe tė shtetit tim, jam i gatshėm qė tė sjell vendime tė cilat i presin qytetarėt e mi, me ēdo ēmim, ēfarė tė ndodh le tė ndodh”, deklaroi Zaev.

Pėrveē asaj, Zaev nė intervistė foli edhe pėr marrėdhėniet me fqinjėt, por edhe pėr rezultatet e zgjedhjeve lokale dhe anėtarėsimin e Maqedonisė nė NATO dhe BE./portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.