Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sot shpallet aktvendimi pėr vjedhjen mė tė madhe nė histori tė Maqedonisė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/3 4:52:48 (506 Lexime)Kėshilli Penal i Gjykatės Themelore Shkupi 1, sot duhet tė sjell aktvendimin pėr vjedhjen mė tė madhe tė parave nė histori tė Maqedonisė, e cila ndodhi nė muajin prll nė “NLB Banka”. Prokuroria kėrkon dėnime sa mė tė larta, ndėrsa avokatėt duan dėnime sa mė tė buta pėr tė akuzuarit.


Nė fjalėt pėrfundimtare, i akuzuari i parė Boban Smilevski tha se i kėtkon falje gruas sė tij qė e lenė me dy fėmijė tė vegjėl (binjak), NLB Bankės dhe familjarėve pėr stresin dhe frikėn qė ju ka shkaktuar, pėrcjell Telegrafi Maqedoni.

Smilevski tha se vjedhjen nuk ke ka bėrė pėr pasurim personal, por pėr shkak tė borxheve tė mėdha pėr tė cilat ka qenė e kėrcėnuar familja e tij.

Katėr tė akuzuarit Boban dhe Goran Smilevski, Boris dhe Mirosllav Kaevski, pranuan fajin, por nuk zbuluan ēfarė ka ndodhur me paratė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.