Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tė akuzuarit e ”Grupit tė Kumanovės” i sjellin nė gjykatė me helikopterė (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/11/2 6:40:11 (246 Lexime)Sot duhet tė mbahet seanca pėr gjykimin pėrfundimtar pėr rastin ”Grupi i Kumanovės”.
37 tė akuzuarit pėr ngjarjet nė lagjen e trimave nė Kumanovė janė sjellė me forca tė mėdha policie nga burgjet anekėnd Maqedonisė, shkruan Telegrafi Maqedoni.


Njė grup qė policia e ka cilėsuar si mė tė rrezikshėm e kanė sjellė me helikopter tė policisė sė shtetit.

Pėrndryshe, sot duhet tė kumtohen vendimet pėr kėtė rast. Merret vesh se dosja pėr 37 tė akuzuarit ka gjithėsejt 40 faqe dhe e njejta mbahet larg mediave dhe larg opinionit.
/Telegrafi/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.