Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : BDI e bėn zonė lufte Ēairin dhe Tetovėn (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/30 6:49:18 (481 Lexime)Ministria e Punėve tė Brendshme po punon pėr pastrimin e rastit/rasteve pėr gjuajtje me armė zjarri gjatė festimit tė mbrėmshėm tė BDI-sė pasi qė dolėn rezultatet pėr zgjedhjet lokale nė Komunėn e Ēairit, ndėrkaq edhe pse janė dėgjuar krisma edhe nė Tetovė, nė Polici nuk ka pasur ndonjė paraqitje pėr “prishje tė rendit dhe qetėsisė publike me gjuajtje me armė zjarri”, njofton Portalb.mk.

“Po punohet pėr pastrimin e rasteve pėr gjuajtje me armė zjarri nė Komunėn e Ēairit gjatė festės, pritet qė tė identifikohen personat tė cilėt kanė gjuajtur”, tha shkurt pėr Portalb.mk, zėdhėnėsi i MPB-sė, Toni Angellovski duke shtuar se opinioni do tė informohet nė kohė pėr pastrimin e rastit.

Nga ana tjetėr zėdhėnėsi i SPB-Tetovė, Marjan Josifovski, pėr Portalb.mk, thotė se tek ata nuk ėshtė paraqitur asnjė rast nė lidhje me gjuajtje me armė zjarri gjatė festės sė mbrėmshme.

“Te ne nuk ka tė paraqitur asnjė rast, ėshtė e mundur qė tė ketė pasur diku ndonjė gjuajte, por problem ėshtė qė tė konstatohet ku, kur edhe kush e ka gjuajtur, pasi qė ekipi policor derisa tė arrijė nė vendin e ngjarjes zakonisht ndalen gjuajtjet, ndėrkaq qytetarėt nuk informojmė pėr kėtė gjė”, thotė Josifovski.

Ndryshe, pėr gjuajtje me armė zjarri pason procedurė kundėrvajtėse pasi qė bėhet fjalė pėr “prishje tė rendit dhe qetėsisė publike”. Siguria e tė pranishmėve nė sheshin “Skėnderbeu” ishte e rrezikuar. Njė pjesė e plumbave kanė mbaruar n pjesėn e poshtme tė sheshit, kėshtu qė disa copėza nga betoni e kanė goditur kryetarin e ri tė komunės sė Ēairit Visar Ganiu dhe Bujar Osmanin./portalbFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.