Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Anulohet martesa pėr “letra”, ēifti nuk e dinte emrin e njėri-tjetrit
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/23 16:50:15 (684 Lexime)


Vetėm disa minuta para se tė martohen, Policia ka arrestuar njė ēift qė synonte lidhjen e njė martese tė rrejshme.

Joseph Iwueke nga Nigeria, donte tė lidhte kurorė me sllovaken Ingrida Stojkova, nė mėnyrė qė tė qėndronte nė Britani tė Madhe.

Gruaja 29-vjeēare ishte shtetase britanike, ndėrsa kishte pranuar kėtė nė kėmbim tė parave, transmeton Telegrafi.

Mirėpo, zyrtarėt e ofiēarisė, vunė re se burri 33 vjeēar lexonte fshehurazi nga shuplaka e dorės, tė dhėnat elementare pėr gruan e tij tė ardhshme.E “papėrgatitur” ka qenė edhe Stojkova, qė nuk ka ditur pėr mbiemrin dhe moshėn e “burrit” tė saj.

Dyshes qė provuan tė mashtrojnė, u janė vėnė prangat dhe janė shoqėruar nė Polici.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.