Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Kėrēovė-Ohėr rriten ēmimet e shpronėsimeve nė ndėrtimin e autostradės
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/29 7:31:55 (450 Lexime)Zhbllokimi i punėve nė ndėrtimin e autostradės Ohėr – Kėrēovė solli momente tė reja nė dobi tė pronarėve tė tokės pėrmes tė cilave kalon autostrada. U rrit ēmimi i shpronėsimit. Ēmimet shumė mė tė ulėta qė shteti ua ka ofruar pėr njė metėr katror nga vlera reale e tregut, bėri qė rreth njė mijė banorė tė Kėrēovės dhe Ohrit tė kėrkojnė drejtėsi nė gjykatė. Pas katėr vite e gjysmė, njė duzinė njerėz tashmė kanė marrė vendime gjyqėsore nė favor tė tyre, njofton Alsat M, transmeton Portalb.mk.


Shuma minimale lėvizte ndryshe. Nė Ohėr ishte nga 20 euro pėr metėr katror. Tani ka arritur rreth 2500 deri 2600 denarė, ajo ėshtė 40 euro. Ky ėshtė ēmimi i vėrtetė- tha avokati Vllado Ēingoski.
Fillimisht u premtua se autostrada do tė jetė gati deri nė janar tė vitit 2018, por afati do tė zgjatet pasi kompania kineze Sinohydro dėshtoi ta pėrfundojė nė kohė, ndėrsa janė regjistruar dhe identifikuar edhe gabime nė trajektoren e rrugės.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.