Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Blerja e votave nė njė komunė, ja kush alarmon
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/29 4:52:47 (16 Lexime)Organizata Qendra pėr Liri – CIVIL ka alarmuar se nė komunėn e Shtipit ka pasur denoncime
pėr blerje tė votave.
CIVIL, siē theksohet nė deklaratė, ka marrė disa raporte nga vėzhguesit e zgjedhjeve dhe njė
dėshmi audio pėr njė ryshfet zgjedhor nė Shtip.


Kjo organizatė joqeveritare u bėn thirrje tė gjithė qytetarėve tė paraqesin ēdo lloj shkelje tė sė
drejtės sė tyre tė votės ose parregullsive zgjedhore nė formularin online
www.slobodniizbori.info ose email monitor@civil.mk. Paraqitjet qytetarėt mund t’i dorėzojnė
edhe nė telefonat 02/5209 176, 071 608 523, 078/746 138.

Ekipet monitoruese tė organizatės joqeveritare CIVIL kanė vėrejtur aktivitet tė intensifikuar tė
aktivistėve partiak nė komunat ku votohet nė raundin e dytė tė zgjedhjeve lokale, pėrfshirė
edhe ditėn e heshtjes parazgjedhore.

Apelojnė tė gjithė pjesėmarrėsit nė raundin e dytė, tė kontribuojnė pėr ditė tė qetė, tė lirė dhe
demokratike zgjedhore.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.