Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Remzi Mehmedi: Votat e BDI-sė nuk janė tė pastėrta (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/25 10:28:07 (917 Lexime)Zv. ministri i Transportit dhe Lidhjeve, njėherit edhe nėnkryetar i Aleancės pėr Shqiptarėt Remzi Mehmedi sonte ishte i ftuar nė Click Plus nė TV21 ku deklaroi se:


“Aleanca pėr Shqiptarėt ėshtė e vetmja parti qė shėnoi rritje, BDI-ja qėndron nė vendin e njejtė, me votat e njejta sic i kishte nė zgjedhjet parlamentare, plus duke marrė parasysh qė ishte partner koalicioni me LSDM-nė qė nė raundin e parė, dyshoj qė as ato vota nuk janė pastėr tė BDI-sė, po janė tė ndikuara nga LSDM-ja dhe prandaj ka dal i njejti rezultat”./fol.mk/
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.