Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Lėndohen dy punėtorė gjatė punimeve nė autostradėn Kėrēovė-Ohėr
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/24 7:34:41 (782 Lexime)Dy punėtorė ndėrtimi janė lėnduar gjatė kryerjes sė punėve ndėrtimore tek vendi Lavēani nė aksin rrugor Kėrēovė – Ohėr, kumtoi MPB.
Punėtorėt M.A. (53) nga Dibra dhe L.V. 957) nga fshati Mogorēe, rrethi i Dibrės, janė goditur nga njė zorrė qė ėshtė qė ka qenė nėn ndikim tė ajrit tė kompresuar. Ata janė dėrguar nė Qendrėn mjekėsore nė Kėrēovė ku u ėshtė dhėnė ndihmė mjekėsore, pėrcjell Telegrafi Maqedoni.


Tek M.A janė konstatuar lėndime tė rėndė trupore nė kokė, pas sė cilės ėshtė dėrguar nė Qendrėn klinike nė Shkup, ndėrsa tek V.L janė konstatuar lėndime trupore dhe pas ndihmės sė dhėnė mjekėsore ėshtė lėshuar nė mjekim shtėpiak.

Ekspertizė nė vendngjarje ka kryer Zyra e jashtme e punėve kriminalistike Kėrēovė. Ndėrmerren masa pėr zbardhjen e plotė tė rastit./Telegrafi/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.