Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ermira Mehmeti: BDI nė traumė (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/24 5:59:01 (362 Lexime)
ERMIRA MEHMETI: BDI NUK ĖSHTĖ DUKE I KALUAR DITĖT MĖ TĖ MIRA (VIDEO)
23 Tetor, 2017

Nė emisionin ‘Inside’ nė Zhurnal, ish-deputetja e BDI-sė, Ermira Mehmeti dhe Ismet Ramadani, kanė analizuar zgjedhjet lokale tė rrethit tė parė tė 15 tetorit.

Mehmeti gjatė emisonit ka theksuar se BDI gjatė zgjedhjeve parlamentare pėrjetoi shok, pėr tė mos thėnė traumė dhe se ajo nuk ėshtė duke i jetuar ditėt mė tė mira.

Ajo ka theksuar se pavarėsisht se BDI mori pėrgjegjėsi nė zgjedhjet lokale pėr pasojat e partisė, mirėpo rezultati nė zgjedhjet lokale nuk do tė thotė se ishte shumė i madh, sepse sipas Mehmetit, tė dhėnat e KSHZ-sė tregonin se afėrsisht dy mijė vota ėshtė ngritja e BDI-sė.


Nė lidhje me stagnimin e trupit votues tė BDI-sė, Mehmeti ka shtuar se BDI nuk ėshtė duke i kaluar ditėt mė tė mira dhe ajo vazhdimisht ka folur pėr gabimet e ish-partisė pse i ndodh BDI-sė kjo.

”Nuk jam tėrėsisht e bindur se kėto zgjedhje mund tė na japin neve njė pasqyrė tė saktė se ku qėndron elektorati. Ne nuk jemi tė qartė nėse kėto 89 mijė vota tė BDI-sė, janė standarde”.

Mehmeti dha dorėheqje para njė viti nga BDI, pėr shkak se partia nė fjalė nuk e dėgjoi zėrin e saj kritik pėr reforma brenda partisė./lajmpresFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.