Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė : Nesėr ditėn e enjte Lėvizja Besa takim me qytetarėt
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/11 14:00:00 (1251 Lexime)Nesėr ditėn e ejnte Lėvizja Besa takim me qytetarėt ,qė fillimisht rreth orės 14 tė grumbullohemi nė qendėr tė qytetit dhe pastaj me kandidatėt pėr kėshilltarė komunal si dhe me anėtarė tė tjerė tė Lėvizjes BESA tė lėvizet nėpėr rrugėt e qytetit. Gjatė lėvizjes do tė vizitohen dhe do realizohen takime me biznismenė, zejtarė, tregtarė e qytetarė tė ndryshėm. Do tė flitet pėr problemet dhe vėshtirėsitė me tė cilat ballafaqohen ata, si dhe do tė shpėrndahet platforma zgjedhore thonė nga Lėvizjaa Besa transmeton kercova.net


Lėvizja BESA synon qė tė jetė sa mė afėr qytetarėve tė saj dhe tė dėgjojė zėrin e tyre. Kėto do ta realizojė me takime tė drejtpėrdrejta, tė cilat planifikon edhe pas pėrfundimit tė fushatės t'i realizojė.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.