Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Edhe tre ditė fushatė zgjedhore
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/11 4:17:55 (138 Lexime)Partitė, koalicionet dhe kandidatėt e pavarur sot me tubime dhe takime me qytetarėt e vazhdojnė fushatėn zgjedhore.

Bashkimi Demorkatik prė Integrim ėshtė nė takim me qytetarėt nė Gostivar, ndėrsa Lėvizja “BESA” nė Saraj.

Koalicioni “Jetė nė Maqedoni” i kryesuar nga LSDM-ja do tė mbajė takime me qytetarėt nė Dollnen dhe Krivogashtan dhe tubime nė Krushevė dhe Prilep.


Koalicioni “Pėr Maqedoni mė tė mire” i kryesuar nga VMRO-DPMNE-ja do tė ketė takime me qytetarėt nė Makedonska Kamenicė dhe Pehēevė dhe tubime nė Berovė dhe Dellēevė.

Fushata pėr rrethin e parė zgjedhor do tė pėrfundojė mė 13 tetor nė orėn 24:00.

Zgjedhjet e gjashta lokale nė Maqedoni janė caktuar pėr mė 15 tetor, ndėrsa do tė zbatohen nė 3.480 vendvotime nė 80 komuna dhe nė Qytetin e Shkupit.

Rrethi i dytė i zgjedhjeve ėshtė caktuar dy javė mė vonė, mė 29 tetor. Fushata zgjedhore pėr rrethin e dytė pėrfundon mė 27 tetor nė orėn 24.00.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.