Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : #Debatpernime sot nė Kėrēovė (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/6 5:46:06 (1471 Lexime)Pas Gostivarit, Sarajit, Strugės, Tetovės dhe Ēairit, sot nė #Debatpernime do tė shpalosen problemet e banorėve tė Komunės sė Kėrēovės, njofton Portalb.mk.

Me moderatoren Jeta Xharra sot do tė pėrballet kandidati i vetėm shqiptar nga radhėt e Bashkimit Demokratik pėr Integrim (BDI), Fatmir Dehari.

Kujtojmė se kjo ėshtė hera e parė qė nė zgjedhje lokale nė Maqedoni organizohet #Debatpernime debat ky qė ėshtė realizuar nė partneritet tė Portalb.mk, Kallxo.com dhe Vėrtetmatės.mk.


Debati do tė transmetohen nė Facebook tė Portalb.mk dhe Kallxo.com.

Nė #DebatPernime qė realizohet me ndihmėn e TV ART dhe BIRN Maqedoni, deri sot pėrballėm kandidatėt dhe ofertat e tyre politike pėr komunat Ēair, Tetovė, Strugė, Saraj dhe Gostivar.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.