Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Anulohen fluturimet nga aeroporti i Shkupit !
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/23 8:34:53 (720 Lexime)


Mjegullat nė Shkup kanė anuluar fluturimet nga aeroporti I Shkupit, ndėrsa disa fluturime janė orientuar pėr nė aeroportin e Ohrit dhe tė Sofjes.

Nga mėngjesi nuk janė realizuar fluturimet drejt Vjenės dhe Stambollit, ndėrsa janė realizuar fluturimet drejt Zagrebit dhe Geteborgut.


Siē njoftojnė nga aeroporti “Aleksandri i Madh” nė Shkup, nga mbrėmė nuk ka patur aterrime nė kėtė aeroport. Njė fluturim ėshtė anuluar edhe nga Stambolli. Edhe nė ditėt e ardhshme pritet tė ketė mjegulla dhe me kėtė vėshtirėsi nė komunikacionin ajror.

/almakos


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.