Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Nė Kėrēovė janė kompletuar kėshillat zgjedhor
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/4 5:34:17 (540 Lexime)Nė komisionin komunal zgjedhor (KKZ) nė Kėrēovė gjithēka po zhvillohet sipas dinamikės sė paraparė dhe tashmė janė
kompletuar kėshillat zgjedhor, informoi kryetarja e KKZ-sė, Antigona Seferi.
"Tė gjitha kėshillat vendor janė kompletuar pėrveē aty ku pėr shkaqe tė arsyetueshme disa anėtarė tė zgjedhur nuk janė
nė mundėsi tė jenė pjesė e kėshillit zgjedhor, kėshtu qė ne i kompletuam me zėvendėsim adekuat", deklaroi Seferi.


Ajo
paralajmėroi se nė rrjedhė janė pėrgatitjet pėr trajnim, fillimisht tė anėtarėve tė KKZ-sė, e mė pas gjatė fundjavės do tė
pasojė edhe trajnimi i anėtarėve tė kėshillave zgjedhor. Nė kompetenca tė KKZ-sė Kėrēova gjithsej ka 117 vendvotime.

/botasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.