Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tė hėnėn protesta para Qeverisė, kundėr ndotjes
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/23 8:32:44 (401 Lexime)


Tė hėnėn, 28 dhjetor, para Qeverisė organizohet protestė kundėr ndotjes sė ajrit, raporton Portalb. Iniciativa qytetare dhe OJQ janė mbledhur bashkė pėr t’i thėnė stop ndotjes.

Qytetarė, koha po na shkel, ndėrsa ajri edhe mė tutje na e merr frymėn dhe jetėn. Nuk kemi kohė pėr tė pritur, sėmundjet dhe vdekja po na ndjekin ne dhe tė afėrmit tanė edhe fėmijėt tanė! Kėshtu porosisin organizatorėt e protestės.


“Mjaft mė! U bashkuam dhe vendosėm tė themi JO! Ju ftojmė tė gjithė ju tė cilėt po merrni frymė, e nuk dėshironi tė vdisni, tė na bashkėngjitėn nė protestėn mė 28 dhjetor (e hėnė) nė orėn 17:00, para Qeverisė sė Republikės sė Maqedonisė. Protestojmė kundėr ndotjes sė ajrit. Protestojmė qė autoritetet tė marrin masa tė menjėhershme me tė cilat do tė mbrohet shėndeti ynė.”, thuhet nė lajmėrimin e tyre.

/almakos


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.