Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova :  Dehari dhe ministri Bekteshi realizuan takom me mėrgatėn e Minhenit i Gjermanis
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/10/1 3:41:52 (1506 Lexime)Pas Vijenės Fatmir Dehari dhe ministri i ekonomis Kreshnik Bekteshi kan vazhduar vizitat nė Minhen tė Gjermanis.
Aty mėrgata Kėrēovare u njoftua pėr punėn 4 vjeēare si dhe projektet pėr tė ardhėmen.
Gjithashtu prezent nė mbledhje ishin edhe dy aktivistat e dalluar nga zvicra Nijazi Selimi dhe Arben Saliu.

Pas Gjermanis takimet do tė vazhdojn gjat ditėve nė vijim me mėrgimtarėt e Zvicrės.
Duke u kėthyer spontanist realizuan edhe kėtė video qė do tė mund ta ndiqni nė vazhdim:

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.