Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Zvicra shet edhe ajėr, ky ėshtė ēmimi
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/26 4:49:32 (194 Lexime)Njė kompani zvicerane do tė mbushė shishe me ajėr tė pastėr nga Alpet zvicerane, e cila do t’ua shesė atė qytetarėve nė zonat e ndotura, siē janė ato nė Kinė dhe Indi.
Kjo kompani zvicerane do tė kėrkojė 20 dollarė pėr njė shishe ajri qė pėrmban mė shumė se 120 inhalacione ose rreth 10 minuta pėrdorim, pėrcjell albinfo.ch.


Sipas tė dhėnave tė kompanisė, ajri mblidhet nga vende tė ndryshme nė Alpet zvicerane. Produkti vjen me njė maskė tė bashkangjitur tė frymėmarrjes.

“Ky produkt ėshtė pėr njė popullsi qė jeton nė baza ditore me ndotje tė tmerrshme qė mund tė shkurtojė jetėn dhe tė shkaktojnė probleme tė mėdha shėndetėsore.

Njė shishe ajri zviceran nuk ėshtė pėrgjigjja e problemeve tė tyre, por ėshtė kaq e kėndshme qė ju tė mund tė thithni ajrin e pastėr dhe tė freskėt, madje edhe me pak fjalė”, tha CEO i kompanisė, Denis Wur.

Ai tha se pret qė kompania e tij tė bėhet “njė lojtar i madh nė tregun e ri tė ajrit” dhe njoftoi se shitjet e para tashmė janė bėrė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.