Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Adili: U ndjeva shume mire kur mė vizitoi shqiptari qė vdekjen e pa me sy, z. Zijadin Sela
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/26 3:38:18 (5452 Lexime)U ndjeva shume mire kur sot (25 shtator) te shpija ime me vizitioj shqiptari qe vdekjen e pa me sy, z. Zijadin Sela (Lider i Aleances per Shqiptaret), te cilin e shoqeronin edhe dy shoket e mi me te mire, Taip Mustafi (ish Kom. Vardari) nga Gostivari dhe Shkelzim Bahriu
(ish Kom. Struga) nga Struga./ina


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.