Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sela: Me 15 tetor do ta rrėzojmė pėrfundimisht BDI-nė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/25 15:42:00 (367 Lexime)Aleanca pėr Shqiptarėt sonte zyrtarisht ka filluar fushatėn pėr zgjedhjet e caktuara pėr mė 15 tetor. Ajo nė Tetovė mbajti konventėn promovuese tė kandidatėve pėr kryetarė tė komunave dhe kėshilltarė komunalė. Kryetari i kėsaj partie, Ziadin Sela, nė qendėr tė fjalimit tė tij pėrpara tetovarėve, vendosi ngjarjet e dhunshme nė Kuvend mė 27 prill. Edhe pse me BDI-nė Aleanca ėshtė partner koalicioni, Sela tha se nėse mė 27 prill kanė rrėzuar njė pjesė tė regjimit, pas 15 tetorit do ta rrėzojnė pjesėn tjetėr tė regjimit, BDI-nė.


“A ju kujtohet Ali Ahmeti kur thoshte qė duhet kryetari i Parlamentit tė jetė shqiptar, por kur kryetari i Parlamentit u zgjodh shqiptar, ai nuk ishte aty. A ju kujtohet Menduh Thaēi kur thoshte tė njejtėn gjė dhe kur u zgjodh kryetari i Parlamentit ai nuk ishte aty, ne ishim aty dhe ne dhamė kontributin tonė, mundin dhe sakrificėn”, deklaroi Sela.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.