Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Uragani nxjerr nė plazh krijesėn misterioze (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/15 3:31:21 (376 Lexime)Njė krijesė misterioze deti u pa pas uraganit Harvey nė njė plazh tė Teksasit.

Fotot e kafshės u nxorėn nė internet dhe Preeti Desai kėrkoi ndihmė pėr identifikimin e saj.

Askush nuk jep pėrgjigje pėrfundimtare por Dr. Kenneth Tighe, specialist i biologjisė, beson se mund tė jetė njė gjarpėr deti ose mund tė jetė njė ngjalė.

Gjarpri i zhurmės, zakonisht gjendet nė ujėrat midis 30 dhe 90 metra thellė nė oqeanin Atlantik Perėndimor.


Zonja Desai, e cila ishte nė plazh duke vlerėsuar dėmet nga stuhia, i tha BBC: “Ishte krejtėsisht e papritur, nuk ėshtė diēka qė zakonisht do tė shihni nė njė plazh. Mendova se mund tė ishte diēka nga deti i thellė qė mund tė ketė dalė nė breg”.

“Ne ishim nė njė plazh nė Teksas City dhe e panė kėtė gjė nga larg, kėshtu qė unė u afrova pėr tė kuptuar se ēfarė ishte”.
/tetovasot
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.