Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : “Bomba” tė reja gjatė fushatės zgjedhore?!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/14 3:48:36 (307 Lexime)Nė koluaret politike nė Shkup jozyrtarisht mėsohet se ėshtė e mundur qė gjatė fushatės pritet tė publikohen materiale tė reja tė pėrgjimeve tė ashtuquajtura “bomba”. Kjo pasi qė kėto zgjedhje vlerėsohen si betejė vendimtare pėr partitė kryesore.

Siē mėson INA nga burime tė partive, kėto materiale do tė lansohen nė periudhėn kyēe tė zgjedhjeve dhe do tė kenė cak dy partitė nė pushtet. Bomba tė ngjajshme u lansuan muajve tė fundit pėrmes rrjetit social Facebook, pėr tė cilat reagoi Prokuroria Publike dhe MPB, pėr parandalimin e tyre.


Lidhur me kėtė bomba qė goditėn kryesisht krerėt e partive kryesore po zhvillohen hetime dhe se janė bėrė denoncime. Njė person ėshtė thirrur nė prokurorinė speciale, pėr nxjerrjen e disa materialeve tė pėrgjimeve nė njė kanal tė pagėzuar “Nikola Tesla” nė youtube.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.