Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : TURP ! Pėrdhoset flamuri shqiptar nė katedralen e Prishtines!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/6 5:06:22 (335 Lexime)Dita e djeshme u bombardua me lajmin pėr shugurimin e katedrales “Nėna Terezė”, ndėrsa nė kėtė ngjarje nuk munguan as presidenti i vendit dhe personalitet tė tjera politike.

Por njė detaj mjaft shokues, i cili me gjasė “nuk ėshtė vėrejtur” nga mediumet – portalet, ėshtė pėrdhosja e flamujve kombėtar dhe shtetėror pikėrisht nė kėtė ngjarje.


Ndėrsa presidenti i vendit pėrzgjedhė fjalėt mė tė artikuluara pėr tė pėrshkruar atdhedashurinė, veprat flasin si mė sė miri.

Nė njė qoshe, tė hedhur nė tokė pranė statujės sė Nėnės Terezė, qėndrojnė tė hedhur dhe tė zhburosur dy flamujt, ai i shtetit tė Kosovės dhe ai i shqiptarėve.

Ironia e tėrė kėsaj rrumbullakėsohet me pretendimet se “nuk ka pėlhurė qė mbulon lavdinė tonė”. Me sa duket, askush nuk e ka parė se pikėrisht pėhura qė pėrfaqėson shtetet e shqiptarėve po hidhet pėrtoke, po zhvlerėsohet dhe po pėrdhoset. President, ku mbeti lavdia?

/MESAZHI/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.