Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Alivanoset djaloshi qė qėndron pas Gruevskit, ai vazhdon fjalimin! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/6 2:32:06 (310 Lexime)Njė djalosh qė qėndronte prapa liderit tė VMRO-DMNE-sė, Nikolla Gruevski derisa ai mbante press konferencėn u alivanos. Ndėrkohė Gruevski vazhdoi fjalimin e tij sikur tė mos kishte ndodhur asgjė, transmeton Alsat M. Dikush nga tė pranishmit i ndihmoi djaloshit qė ngadalė dhe pa mos u vėrejtur tw lėshoj vendin nga ku po mbahej konferenca pėr gazetarėt, ndėrsa Gruesvki vazhdoi me konferencėn pėr gazetarėt.

/lajmpressFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.