Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Milloshovski: BDI ju ka marrė para shqiptarėve pėr punėsime dhe pėr tė drejtat e tyre !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/5 6:53:48 (515 Lexime)Deputeti i VMRO-DPMNE-sė, Antonio Milloshovski ka akuzuat funksionarėt e BDI-sė pėr krim dhe korrupsion. Nė fokus ai ka patur drejtuesit lokal dhe kryetarėt e komunave tė kėsaj partie.

“Nuk jam unė fajtor qė BDI nuk ka arritur tė bėjė njė punėsim tė shqiptarėve pa ju marrė para. Xhevat Ademi shqetėsohet pėr shqiptarėt aq sa Teuta Arifi shqetėsohet pėr deponinė nė Tetovė, aq sa Ramiz Merko dhe Ziadin Sela shqetėsohen pėr helmimin e shqiptarėve dhe maqedonasve nė Strugė. Nuk ėshtė fajtor Antonio Milloshovski qė nė Ēair pėr njė dokument shqiptarėve ju kėrkohet para.


Nuk ėshtė Milloshovski fajtor pėr korrupsionin dhe krimin nė Komunėn e Ēairit, Tetovės dhe komunat e tjera. Dhe pikėrisht pėr kėtė shkak, shqiptarėt nė zgjedhjet e fundit jua pėrgjysmuan votat, pėr shkak tė korupsionit dhe krimit tė funksionarėve tuaj”, tha Milloshovski duke akuzuar se BDI pėr tė gjitha dėshtimet dhe korrupsionin e vet fajin ja ka hedhur VMRO-DPMNE-sė, raporton SHENJA.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.