Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ėshtė gjetur njė burrė i vdekur nė njė dhomė hoteli pranė magjistrales Gostivar-Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/5 5:53:21 (1281 Lexime)Trupi i njė burri tė vdekur, dje pasdite ėshtė gjetur nė njė prej dhomave tė njė hoteli pranė magjistrales nė aksin rrugor Gostivar-Kėrēovė.

Nga MPB-ja informojnė se i vdekuri A.F (55) banorė i fshatit Odėr, i cili paraprakisht ėshtė paraqitur si mysafir nė recepsionin e hotelit. Nga informacionet e para tė hetimit, vdekjen e ka konstatuar njė ekip i ndihmės urgjente mjekėsore i cili ėshtė thirrur. Nė trupin e tė vdekurit nuk ka pasur shenja dhune dhe me siguri bėhet fjalė pėr pasojė nga problemet shėndetėsore.


Pas paraqitjes, ekipi mjekėsor ka kryer ekspertizė nė vendin e ngjarjes, ndėrsa rastin e ka ndėrmarrė prokuroi publik. Trupi i tė vdekurit qė mbrėmė ėshtė dhėnė nė autopsi pas ēka do tė dihen shkaqet tė cilat kanė sjellė deri te ngjarja tragjike.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.