Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zbardhet strategjia e LSDM nė Strugė dhe Kėrēovė pėr zgjedhjet lokale!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/4 2:48:38 (1151 Lexime)Njė zyrtar i lartė i LSDM ka dhėnē detaje pėr strategjinė e tyre pėr zgjedhjet lokale.

Nė pyetjen e gazetės KOHA se konkretisht nė cilat komuna, pėrfshirė dhe ato perėndimore
Strugėn Dibrėn dhe Kėrēovėn, LSDM mund tė del me kandidatė shqiptarė, zyrtarė tė lartė tė
LSDM-sė thonė shkurt se synojnė tė mundin VMRO-nė dhe se kėsaj radhe do tė jenė tė
kujdesshėm nė komunėn e Strugės dhe tė Kėrēovės se ēfarė profilesh do tė kandidojnė.


“Fokusi jonė ėshtė tė mundim VMRO-nė e cila nė shumė komuna ka bėrė keqpėrdorime tė
dukshme tė parasė publike, ku patėm rastin tė shohim edhe nė akuzat e Prokurorisė speciale.
Komunat qė cekni si Kėrēova dhe Struga, nė parti po shqyrtohen kandidatura qė janė mė
gjithėpėrfshirėse dhe tė pranueshme pėr tė gjitha komunitetet”, theksuan zyrtarė tė LSDM-sė.

Sa i pėrket bashkėpunimeve me partitė shqiptare, nga LSDM thonė se “nė rrethin e dytė
zgjedhor aty ku mund tė ndihmohet do tė ndihmohet, por do tė shohim si do tė shkojė procesi
zgjedhor”.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.