Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : 7-vjeēari ngec nė lavatriēe teksa po luante kukafshehtas me tė motrėn (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/9/1 6:39:12 (348 Lexime)Ishte duke luajtur kukafshehtas dhe mendoi se vendi mė i mirė pėr tė fituar lojėn me motrėn e tij, ishte lavatriēja.

E motra nuk e gjeti dot, por e gjetėn shėrbimet e emergjencės.

Njė 7-vjeēar nė Kharkov tė Ukrainės pėrfundoi nė faqet e para tė mediave vendase me ndodhinė e tij tė pazakontė. Ai ngeci nė makinerinė larėse pėr disa orė dhe u desh mbėrritja e grupeve tė emergjencės pėr nxjerrjen e djalit prej andej shkruan tch.


Ata lyen trupin e tij me vaj pėr tė lehtėsuar nxjerrjen nga koshi i lavatriēes dhe pas disa minutave pėrpjekje, ja arritėn qėllimit

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.