Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovari Demir Imeri nis karierėn nė shqipėri tek ekipi i Kamzės
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/30 2:45:11 (679 Lexime)Demir Imeri – Gjatė seancės sė djeshme skuadra ka qenė e plotė, madje nuk kanė munguar edhe prurjet e reja. Me Kamzėn dje ėshtė pėrgatitur edhe futbollisti shqiptar nga Maqedonia, Demir Imeri. 21-vjeēari i lindur nė Kėrēovė, nė sezonin e fundit ka luajtur me Shkėndijėn e Tetovės dhe pritet qė tė jetė njė pėrforcim i rėndėsishėm pėr krahun e djathtė tė ofensivės sė Kamzės.Imeri ka qenė pjesė e kombėtareve tė moshave tė Maqedonisė dhe nė sezonin e fundit ka veshur fanellėn e Shkėndijės sė Tetovės, me tė cilėn ėshtė pėrfaqėsuar nė Ligėn e Europės. Imeri ka udhėtuar sė bashku me ekipin e Kamzės nga Maqedonia dhe si fillim ai konsiderohet nė provė te kamzalinjtė, me shpresėn pėr tė nisur njė aventurė tė re nė futbollin shqiptar.

/faktiditor


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.