Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Gruevski pritet me fishkėllima gjatė mbajtjes sė fjalimit (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/22 5:46:07 (518 Lexime)


Nė kuadėr tė ditės sė arsimit tė gjuhės turke, mbrėmė nė sallėn “Boris Trajkovski”, u mbajt manifestim, ku morėn pjesė zyrtarė nga Republika e Turqisė dhe e Maqedonisė, ku nė mesin e tyre ishte edhe kryeministri i Maqedonisė, Nikolla Gruevski, transmeton Portalb.Me kėtė rast, Gruevski mbajti fjalim para publikut, por diēka nuk shkoi nė rregull, pasi qė gjatė mbajtjes sė fjalimit njė pjesė e publikun i kanė fishkėllyer. Pėr mė shumė shiheni videon e mėposhtme.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.